•  
 • HAKKIMIZDA   
 •                

  

 

 •       
 •   Firmamız ERMET Temizlik Malzemeleri adıyla 1996 yılında 200 m² imalat alanı ile İstanbul’da kuruldu. Metal yersil ve camsil üretimine başlayan şirketimiz, 2008 yılında enjeksiyon makineleri alarak üretimine metal ve plastik ürün gruplarında devam etti.

    2012 yılında şahıs olan statüsünü şirket olarak değiştiren ERMET, 2013 yılında İstanbul Toptancılar Merkezi (İSTOÇ) da firma ismi Birleşik Temizlik Malzeme İmalat San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. olarak hizmet vermeye başladı.

    2013 yılından günümüze kadar halen, kendi üretimini ve tedariğini sağlayan şirketimiz, yaklaşık 2000 kalem temizlik gereçleri ürün grubu ile iyi kalitede ürünleri, en iyi fiyatlarla müşterilere sunmayı amaçlıyor.

    20’den fazla ülkeye ihracat yapan şirketimiz, 2016 yılında Fas da şubesini açarak plastik ve hırdavat ürün grubu toptan satışına başladı.

    Şirketimiz 2018 yılında e-ticaret sitesini kurup hem online alışverişte hem de pazar yerinde satış yaparak kaliteli ürün grubunu uygun fiyata müşteriyle buluşturmayı amaç edinmiştir.

    Şirket politikamız sektörü yakından takip ederek daha kaliteli ürünler üretip, bu ürünleri uygun fiyata müşterilerimizle buluşturmak ve müşteri memnuniyetimizi giderek arttırmaktır.

    Şirketimiz halen devam etmekte olan, 1500 m² imalat alanı, 650 m² depolama alanı, İSTOÇ ve Fas daki şubeleri ile hizmete vermeye devam etmektedir.

   

  Halil İbrahim KAYĞUSIZ

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR